Kolna 4 You

Osiedle KOLNA 4 You to kameralna osada 8 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych przy ul. Kolnej, zaledwie 10 minut od centru miasta.

Do sprzedaży  oferujemy nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 112 m2 do 118 m2, na działkach o powierzchni od 380 m2 do 390 m2.

BUDYNKI zostaną wykończone w stanie deweloperskim, niepodpiwniczone, budowane w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne z pustaka Porotherm ocieplone styropianem gr. 15 cm, elewacja tynk silikonowy, dach dwuspadowy kryty blachą płaską na felc, ocieplony wełną mineralną o grubości 25 cm, okna trzyszybowe PCV, drzwi zewnętrzne metalowe ocieplone, brama garażowa zdalnie sterowana. Tynki wewnętrzne gipsowe w cześć mieszkalnej a w łazienkach cementowo- wapienne.

Instalacja centralnego ogrzewania przy zastosowaniu kotła gazowego kondensacyjnego z zasobnikiem wody, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu.
Domy standardowo wyposażone będą w wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (wraz z rekuperatorem).

Domy sprzedawane będą w stanie deweloperskim od wewnątrz oraz w pełni wykończone od zewnątrz.
Zewnętrzne wykończenie obejmuje elewację zgodnie z wizualizacjami, kostki brukowe na podjazdach i podejściach, wiaty śmietnikowe 

Termin realizacji: koniec 2019 roku

OFERTY SPRZEDAŻY- kliknij tutaj

Więcej informacji na stronie www.kolna4you.pl

RZUT PARTERU: wiatrołap, kuchnia z jadalnią, salon, hol, klatka schodowa, pomieszczenie gospodarcze, WC i garaż.

RZUT PODDASZA: trzy ustawne pokoje, duża łazienka, przedpokój i klatka schodowa.
UKŁAD DOMÓW NA DZIAŁCE: