Luxury House Zakopane
Oferujemy do sprzedaży nowoczesne i luksusowe domy jednorodzinne oraz apartamenty.
Domy jednorodzinne o powierzchni 80 m2, a apartamenty o powierzchni 73 m2 i 74 m2

Inwestycja położona na pięknej, widokowej działce o powierzchni łącznej 2700 m2 w Kościelisku na stoku o nachyleniu południowym z widokiem na Giewont i panoramę Tatr.
Osada składać się będzie z 6 budynków jednorodzinnych wolnostojących oraz jednego budynku wolnostojącego, w którym znajdować się będą dwa apartamenty.

Budynki sprzedawane w stanie deweloperskim wewnątrz oraz wykończone w wysokim standardzie na zewnątrz. Budynki wzniesione w technologii tradycyjnej. Ściany zewnętrzne murowane ocieplone, elewacje obłożone kamieniem naturalnym, drewnem i tynkowane, dach dwuspadowy kryty dranicami na wzór tradycyjnych szałasów góralskich, okna trzyszybowe aluminiowe. Budynki wyposażone w kompletną instalację centralnego ogrzewania przy zastosowaniu powietrznych pomp ciepła i ogrzewania podłogowego na całej powierzchni domu.
Inwestycja w trakcie realizacji a planowany termin zakończenia to marzec 2020.

Ceny obejmują dom/apartament w stanie deweloperskim, działkę i udział w drodze dojazdowej.

Szczegółowa oferta domów: https://www.oldmanor.pl/oferta/47-1-1/koscielisko-sobiczkowa-bor-domy-luxury-house-zakopane


Miejsce bardzo, ciche, spokojne i urokliwe a jednocześnie z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Zakopanego. W pobliżu stacje narciarskie, atrakcje turystyczne, restauracje, termy Szymoszkowa, sklepy spożywcze.

POLECAMY! ŚWIETNY PROJEKT, BARDZO DOBRA LOKALIZACJA I WYSOKI STANDARD!

Kupujący nie płaci podatku PCC (2%)- ceny są kwotami brutto

Strona inwestycji: http://lh-zakopane.pl/