Nasze Inwestycje- czym się zajmujemy?
Old Manor Sp. z o.o. oferuje Państwu nie tylko nieruchomości, które są zwykle szeroko oferowanee także takie, które oferowane są wyłącznie przez Nas. Obsługujemy Państwa inwestycje w nieruchomości w indywidualnie dopasowanym zakresie. Niektóre z pozyskanych przez Nas ofert znajdują z Naszym udziałem swoich nabywców i tu czasem Nasza rola się kończy. Są jednak takie inwestycje, które pozostają z Nami do momentu ich realizacji. Oferujemy Państwu elastyczny system współpracy i rozliczenia się za Naszą usługę. Najczęściej rozliczamy się z klientami od zysku, który osiągną z inwestycji w nieruchomość. W zakres naszych usług wchodzą: – pozyskiwanie nieruchomości na zlecenie – przeprowadzenie procesu nabycia nieruchomości poprzez zakup, przetarg, licytację – obsługa prawna procesu nabycia nieruchomości – przygotowanie strategii inwestycyjnej – przygotowanie harmonogramu inwestycji – nadzór nad procesem inwestycyjnym w fazie projektowej – nadzór nad procesem inwestycyjnym w fazie budowy – nadzór i reprezentacja inwestora przed wszelkimi urzędami, osobami etc. – koordynacja osób/firm zaangażowanych w proces inwestycyjny Nasze wieloletnie doświadczenie, przeprowadzone dotychczas inwestycje i zadowolenie Naszych Inwestorów pokazują, że potrafimy osiągać założone cele i zyski.

INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI:

- WZGÓRZE WIELICKIE- Osiedle wielorodzinne przy ul. Bogucickiej na granicy Krakowa i Wieliczki. Przewidywana powierzchnia użytkowa mieszkań to około 5.300 metrów kwadratowych ulokowanych w 4 budynkach z jedną kondygnacją podziemną i pięcioma nadziemnymi. Osiedle położone na wzgórzu z widokiem na panoramę Krakowa z jednej strony i Wieliczki z drugiej strony. 
Projekt w trakcie opracowania dokumentacji z przewidywanym rozpoczęciem realizacji na II kwartał 2019 roku.
Więcej informacji pod adresem: www.wzgorzewielickie.pl- LUXURY HOUSE ZAKOPANE- Inwestycja położona w Kościelisku, tuz  przy granicy z Zakopanem. Inwestycja składa się z 6 domów jednorodzinnych w formie tradycyjnych szałasów góralskich. Położenie na zboczu stoku z wystawą na południe i panoramą Tatr. Realizacja rozpoczęta końcem 2018 roku z przewidzianym terminem zakończenia na marzec 2020.
- Osiedle mieszkaniowe w Kalwarii Zebrzydowskiej zlokalizowane przy ul. Rólki
Osiedle składać się będzie z 16 mieszkań o powierzchni około 70 metrów kwadratowych każde, wykończone w stanie deweloperskim.
Projekt realizowany od IV kwartału 2018 z przewidywanym terminem oddania lokali mieszkalnych do użytku na jesień 2019 roku.
Więcej informacji pod adresem: www.osiedlemiodowe.pl


- Rewitalizacja starej kamienicy położonej w Krakowie przy ul. Chodkiewicza.
Inwestycja przewiduje powstanie 16 luksusowych apartamentów zlokalizowanych w przebudowanej kamienicy frontowej oraz nowo wybudowanej oficynie.
Projekt w trakcie realizacji.


- Projekt parku handlowego położonego w Mysłowicach województwie Śląskim zlokalizowany na działce o powierzchni 1,3 ha w dzielnicy Brzęczkowice, przewidziany do realizacji w 2019 roku. Łączna powierzchnia wynajmu w obiekcie to 3100 metrów kwadratowych. Obiekt zlokalizowany przy głównej ulicy (Gen. Ziętka) dobrze skomunikowany z centrum miasta Mysłowice a równocześnie położony w środku dużego osiedla mieszkaniowego. 


INWESTYCJE ZREALIZOWANE:

– Projekt inwestycyjny opracowany dla nieruchomości położonej w Krakowie- Podgórzu przy ul. Zakopiańskiej. Oryginalny projekt przewidywał powstanie budynku handlowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 14.400 metrów kwadratowych oraz powierzchni technicznych (w tym garaż podziemny) 5600 metrów kwadratowych.
Projekt po otrzymaniu pozwolenia na budowę został sprzedany i poddany modyfikacji przez obecnego właściciela. Budowa rozpoczęta w IV kwartale 2018 roku z przewidywanym terminem zakończenia na początek 2020 roku.


Wizualizacja realizowanego zamierzenia inwestycyjnego- budynek usługowy

Wizualizacja realizowanego zamierzenia inwestycyjnego- budynek usługowy– Projekt inwestycyjny opracowany dla nieruchomości położonej w Krakowie- Mistrzejowice. Projekt zakładał budowę około 22.000 metrów kwadratowych mieszkań zlokalizowanych w czterech budynkach wielorodzinnych. Projekt po otrzymaniu ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę został sprzedany firmie developerskiej która obecnie jest jest w trakcie realizacji projektu pod nazwą Piasta Towers.– Projekt przebudowy budynku znajdującego się w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 2. Realizacja projektu zakończona na etapie uzyskania warunków zabudowy, sprzedana docelowemu klientowi.


6– Kamienica położona w Łodzi- Projekt inwestycyjny grupy inwestorów zagranicznych. Nasz udział w przedsięwzięciu polegał na koordynacji prac projektowych. Inwestycja zakończona na etapie przygotowania do realizacji. Sprzedana wraz z dokumentacją i pozwoleniem na budowę kolejnemu inwestorowi.  – Kamienica położona w Łodzi- Projekt inwestycyjny grupy inwestorów zagranicznych. Nasz udział w przedsięwzięciu polegał na koordynacji prac projektowych. Inwestycja zakończona na etapie przygotowania do realizacji. Sprzedana wraz z dokumentacją i pozwoleniem na budowę kolejnemu inwestorowi.  – Kamienica położona w Krakowie, Stare Miasto. Nadzór z ramienia inwestora nad pracami projektowymi oraz budowlanymi. Inwestycja zrealizowana w 2010/2011 roku i zakończona sprzedażą mieszkań powstałych w całkowicie wyremontowanej kamienicy.


1

  – Zabytkowy zespół dawnej fabryki położony w centrum Krakowa. Projekt inwestycyjny przewidywał adaptację istniejącej substancji na cele mieszkaniowe. Naszym udziałem zostały uzyskane pozwolenia konserwatorskie oraz dokumentacja techniczna. Ostatecznie teren inwestycji został sprzedany lokalnej firmie, która podjęła się próby adoptowania obiektów na cele komercyjne.  – Nieruchomość gruntowa położona na Zabłociu w Krakowie. Zakupiona przez zagranicznego inwestora z zamiarem wybudowania hotelu, apartamentowca oraz budynku biurowego. Ostatecznie sprzedana lokalnej firmie developerskiej, która po wprowadzeniu koniecznych zmian w dokumentacji technicznej podjęła się budowy zespołu budynków mieszkalnych.  – Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi. Projekt inwestycyjny zrealizowany do uzyskania pozwolenia na budowę hotelu. Sprzedany inwestorowi zagranicznemu.